Merkez Eczanesi

Merkez Eczanesi

  • Hakkari - Şemdinli
  • tarihinde nöbetçi
  • 04384113837 04384113837
  • YENİ MAH.CUMHURİYET CAD.ÇINAR İŞ MERKEZİ NO:94 Z:18
(0)

29 Kasım 2021 Pazartesi Hakkari Şemdinli Nöbetçi Eczaneleri

Hakkari ili Şemdinli ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hakkari Şemdinli Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Hakkari Şemdinli nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Hakkari Şemdinli nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Şemdinli ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Şemdinli ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Hakkari Şemdinli Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Şemdinli Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Şemdinli Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Şemdinli nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Şemdinli ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Şemdinli nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Şemdinli ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Hakkari İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Hakkari ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Hakkari Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yüksekova Nöbetçi Eczaneleri

Hakkari Yüksekova Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yüksekova nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çukurca Nöbetçi Eczaneleri

Hakkari Çukurca Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çukurca nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.